O mnie

 

Mgr Jadwiga Przybyłowska

absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW w Warszawie, członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Przez kilkanaście lat zdobywałam doświadczenie zawodowe jako Ekspert ds. Żywienia i Komunikacji Prozdrowotnej, koordynując i tworząc projekty nagłaśniające w mediach i środowiskach opiniotwórczych zdrowy styl życia i odżywiania.

 

Miałam przyjemność współpracować  z SGGW, Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Matki Polki, Instytutem Matki i Dziecka, Polskim Towarzystwem Kardiologicznym,  Polskim Towarzystwem Badań nad Miażdżycą, Radą Promocji Zdrowego Żywienia Człowieka, Instytutem Żywności i Żywienia, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych konferencjach, sympozjach, kongresach naukowych i medycznych. Byłam gościem programów telewizyjnych  Kawa czy herbata, Dzień dobry TVN,  radiowej  Trójki, VOX FM, radia BIS, Radio dla Ciebie. Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu materiałów edukacyjno-żywieniowo-zdrowotnych oraz w prowadzeniu szkoleń i wykładów.

 

Od 6 lat, przy ścisłej współpracy z autoryzowanym przez Oxford Biomedical Technologies z US laboratorium ISO-LAB w Warszawie , wykonującym testy MRT, pracuję z pacjentami, którzy zgłaszają się z różnymi dolegliwościami związanymi z reakcjami alergicznymi jak np. problemy ze skórą - AZS, chorobami autoimmunizacyjnymi jak np. choroba Hashimoto czy stwardnienie rozsiane, niestrawnością, nadwrażliwym jelitem, zapaleniem jelita grubego – choroba Leśniowskiego - Crohna, osłabieniem energii życiowej, słabą odpornością, po przebytych nowotworach, po przebytym zawale serca, z depresją, bólami migrenowymi, nadwagą.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach naukowych i akademiach dietetyka, gdzie jest możliwość wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi doniesieniami naukowymi.

 

W wolnym czasie eksperymentuję z gotowaniem, uczę się języków obcych, lubię greckie tańce, brazylijską sambę, kulturę żydowską, afrykańskie krajobrazy. Podróżuję, jeżdżę na rowerze, rozmyślam o świecie i życiu, lubię czytać i wiedzieć co się aktualnie dzieje na świecie. Cieszy mnie inteligentna wymiana myśli z drugim człowiekiem. Wierzę, że Bóg jest rzeczywisty a człowiek ma duszę. Mieszkam na warszawskim Mokotowie.

 

 

à

jadwiga.przybylowska
@gmail.com


\

tel. +48 691 988 213